Skip links

Chain Reaction

організовано

Kyiv School of Economics

Придбати квиток

Чи замислювались, з чого починалися Google, створення «Мони Лізи» або запуск першої ракети?

Мрії перетворюються
на цілі

Цілі перетворюються
на кроки

TEDxKSE: Chain Reaction
об’єднує людей, які володіють
мистецтвом маленьких кроків

Натхнення

TEDxKSE 2018 – це 11 спікерів, які вперше виступатимуть на конференції TEDx. Ми пропонуємо знайти натхнення на події та зробити власний маленький, але важливий крок.

Спілкування

Гості TEDxKSE: Chain Reaction – це агенти змін, представники бізнесу, публічного сектору та активної молоді. Це чудова можливість для нетворкінгу, дискусії та пошуку однодумців.

Спікери
Ігор Новіков

Ігор Новіков

Футуролог

Випускник програми Університету сингулярності у Кремнієвій долині. Голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор GIC Ukraine 2017, випускник програми SU Executive Program 2016. Основна область досліджень – перетин поведінкової науки, економіки та оповідання, що лежить в основі його концепції Gamified Transfer of Learning і Dynamic Motivation. Своєю діяльністю Ігор привносить набір підприємницьких і технологічних ідей у діалог про інновації в Україні.

Фото з власного архіву

Олеся Островська-Люта

Олеся Островська-Люта

Культурна діячка

Олеся є директором культурно-мистецького та музейного комплексу Mystetskyi Arsenal, членом правління «Українського Інституту», «Фонду Східної Європи» та аналітичного центру CEDOS. З 2014 року займалася реформуванням державної сфери культури на посаді першої заступниці профільного Міністра. Олеся є відомою публіцисткою на тему сучасної культури та культурної політики.

Над фотографіями працювали два фотографа: Павєл Змєй та Володимир Шуваєв.

Володимир Вахітов

Володимир Вахітов

Економіст

Володимир – професор Київської школи економіки, експерт у галузі економетрики, урбаністики і поведінкової економіки. Вахітов отримав науковий ступінь Ph.D в університеті штата Кентуккі, після чого повернувся до України навчати майбутні покоління економістів. Володимир знає, чому українські виші не встигають за запитами бізнесу, а випускники не готові до “великого плавання”.

Фото з власного архіву

Павло Вржещ

Павло Вржещ

Дизайнер

Павло – співзасновник та креативний директор агентства Banda. Роботи агентства отримували нагороди “Каннського лева” і Red Dot Award. Завдяки його команді, Україна отримала сучасний бренд Ukraine Now.

Юлія Безвершенко

Юлія Безвершенко

Вчена

Юлія працює у Національній Академії Наук України та досліджує квантові системи за допомогою математики.️ Вона щиро вірить, що майбутнє країни за наукою, тому займається її реформою.

Альона Мисько

Альона Мисько

CFO

Альона керує компанією Quadrate 28 Finance і знає, як тримати все під своїм контролем. Для неї шлях до посади фінансового директора почався з мрії, продовжився наполегливою роботою, а підкорився вже у 23 роки.

Катерина Терлецька

Катерина Терлецька

Популяризаторка науки

Вчена й популяризаторка науки, кандидатка фізико-математичих наук у галузі механіки. Катерина проводить чисельні експерименти, моделює неймовірні природні явища, і розповідає про результати просто і зрозуміло. Наука для Катерини – це інструмент отримання нового знання, що іноді може обернутися руйнуванням міфів.

Фото з власного архіву

Сергій Кошман

Сергій Кошман

Антрополог

Сергій — діджитал-антрополог, який з хірургічною точністю озвучує думки громадськості, що раніше лунали лише на кухнях. Щоденно висвітлює складні питання у нескінченному пошуку простих рішень.

Сергій Молодід

Сергій Молодід

Підприємець

Ветеран АТО Сергій Молодід за фахом — інженер-технолог. Він зміг поєднати хобі, життєвий досвід та професійні навички і став співзасновником бренду військового та туристичного спорядження. Понад 10 років займається велоспортом, учасник національної збірної на Іграх Нескорених, представляв Україну на Invictus Games, Toronto 2017.

Фото Катерини Лащикової

Ольга Купець

Ольга Купець

Економістка

Консультантка Світового банку і професорка Київської школи економіки. Вона входить в список найцитованіших економістів України та є визнаним експертом з економіки праці. Питання гендерної рівності розглядає як запоруку зростання національного доходу та конкурентоспроможності країни.

Фото з власного архіву

Що таке TEDx?
Підтримуючи ідеї, які варто поширювати, TED створила програму TEDx. TEDx – це програма місцевих, самоорганізованих заходів, які об’єднують людей, щоб ділитися подібним до TED досвідом. Наша подія називається TEDxKSE, де x = незалежна організація TED події. TEDxKSE поєднує виступи спікерів та відео TED виступів заради спалаху глибокої дискусії та зв’язку. Конференція TED забезпечує загальне керівництво для програми TEDx, але окремі події TEDx є самоорганізованими.

Організовано
Kyiv School of Economics

Подія організована Kyiv School of Economics, незалежним освітнім закладом, що будує інтелектуальну основу для сильної та незалежної економіки України.

Більше про KSE
Генеральний спонсор
NC
Партнери
NC
NC
Місце і дата
Коли:
13 жовтня 2018 (субота)
з 10:00 - 19:00
Де:
Bel Etage
вул. Шота Руставелі, 16а
Подзвони нам:
063 190 53 53
063 432 33 99
Напиши нам:
Квиток +1
ПРИДБАТИ КВИТОК

Купуючи Квиток +1, ви не тільки отримуєте нагоду потрапити на подію, а ще й особисто інвестуєте у майбутнього лідера. Квиток +1 надає можливість одному талановитому студенту безкоштовно потрапити на TEDxKSE 2018. Можливо, саме ви допоможете новому реформатору або майбутньому підприємцю зробити перший крок.

Квиток
ПРИДБАТИ КВИТОК

Стань учасником події, якої ще не бачив Київ. Це перший TEDx від Kyiv School of Economics, що об’єднує спікерів, яких не знайти на інших подіях. Будь частиною чогось більшого разом з TEDx та Kyiv School of Economics.

Можливість для студента
ДОКЛАДНІШЕ

Ти талановитий студент і мрієш потрапити на TEDxKSE?
Доведи своє право на участь та отримай квиток за 1 гривню. Решту ціни покриють люди, які інвестують у твоє майбутнє вже сьогодні. Треба лише до 1 жовтня написати коротке есе на тему «Мистецтво маленьких кроків». Серед всіх творів ми оберемо тільки найкращі. Тому не прогав свій шанс приєднатись до впливової спільноти.

Дізнайся першим


Про TEDx, x = незалежна організація

У стилі ідей, які варто розповсюджувати, TEDx - це програма місцевих, самоорганізованих заходів, які об'єднують людей, щоб поділитися подібним до TED досвідом. Події, відео TED виступів та живі спікери поєднуються заради спалаху глибокої дискусії та зв'язку. Ці локальні, самоорганізовані заходи є фірмовими TEDx, де x = незалежна організація TED події. Конференція TED надає загальні вказівки щодо програми TEDx, але окремі події TEDx є самоорганізованими. (З урахуванням певних правил)

Про TED

TED є неприбутковою організацією, яка розповсюджує ідеї. Розпочавшись як чотириденна конференція у Каліфорнії 30 років тому, TED зросла, щоб підтримати свою місію з численними ініціативами. Дві щорічні конференції TED запрошують провідних мислителів та виконавців світу, які виступають перед публікою протягом 18 хвилин або менше. Багато з цих виступів стають доступними безкоштовно на сайті TED.com. Доповідачами на конференціях TED були Білл Гейтс, Джейн Гудолл, Елізабет Джилберт, сер Річард Бренсон, Нандан Нілекані, Філіп Старк, Нгозі Оконджо-Івеала, Сал Хан і Даніель Канеман.
Щорічна конференція TED відбувається у Ванкувері, Британська Колумбія. Медіа-ініціатива TED включає TED.com, де щоденно публікуються нові виступи TED. Open Translation Project забезпечує субтитри, інтерактивні розшифровки та переклади волонтерів зі всього світу; TED-Ed є освітньою ініціативою. TED заснувала щорічну премію для виняткових осіб з бажанням змінити світ перетворенням своїх бажаннь в дію; TEDx, підтримує окремих людей або групи, які приймають місцеві, самоорганізовані події у стилі TED у всьому світі, та програму TED Fellows, що допомагає новаторам з усього світу змінювати світ та посилювати вплив чудових проектів та заходів.
Слідкуйте за TED в Twitter за посиланням http://twitter.com/TEDTalks, або на Facebook за посиланням http://www.facebook.com/TED.

About TEDx, x = independently organized event

In the spirit of ideas worth spreading, TEDx is a program of local, self-organized events that bring people together to share a TED-like experience. At a TEDx event, TED Talks video and live speakers combine to spark deep discussion and connection. These local, self-organized events are branded TEDx, where x = independently organized TED event. The TED Conference provides general guidance for the TEDx program, but individual TEDx events are self-organized. (Subject to certain rules and regulations.)

About TED

TED is a nonprofit organization devoted to Ideas Worth Spreading. Started as a four-day conference in California 30 years ago, TED has grown to support its mission with multiple initiatives. The two annual TED Conferences invite the world's leading thinkers and doers to speak for 18 minutes or less. Many of these talks are then made available, free, at TED.com. TED speakers have included Bill Gates, Jane Goodall, Elizabeth Gilbert, Sir Richard Branson, Nandan Nilekani, Philippe Starck, Ngozi Okonjo-Iweala, Sal Khan and Daniel Kahneman.
The annual TED Conference takes place each spring in Vancouver, British Columbia. TED's media initiatives include TED.com, where new TED Talks are posted daily; the Open Translation Project, which provides subtitles and interactive transcripts as well as translations from volunteers worldwide; the educational initiative TED-Ed. TED has established the annual TED Prize, where exceptional individuals with a wish to change the world get help translating their wishes into action; TEDx, which supports individuals or groups in hosting local, self- organized TED-style events around the world, and the TED Fellows program, helping world-changing innovators from around the globe to amplify the impact of their remarkable projects and activities.
Follow TED on Twitter at http://twitter.com/TEDTalks, or on Facebook at http://www.facebook.com/TED.
Прикріпити есе:
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно написати есе обсягом до 2 сторінок 14-им шрифтом на тему «Вплив малих кроків на великі зміни».
Мова — українська. Дедлайн — до 1 жовтня.


Прикріпити есе:
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно написати есе обсягом до 2 сторінок 14-им шрифтом на тему «Вплив малих кроків на великі зміни».
Мова — українська. Дедлайн — до 1 жовтня.