Чи замислювались, з чого починалися Google, створення «Мони Лізи» або запуск першої ракети?
Мрії перетворюються
на цілі
Цілі перетворюються
на кроки
TEDxKSE: Chain Reaction
об’єднує людей, які володіють
мистецтвом маленьких кроків
TEDxKSE 2018 – це 11 спікерів, які вперше виступатимуть на конференції TEDx. Ми пропонуємо знайти натхнення на події та зробити власний маленький, але важливий крок.
Гості TEDxKSE: Chain Reaction – це агенти змін, представники бізнесу, публічного сектору та активної молоді. Це чудова можливість для нетворкінгу, дискусії та пошуку однодумців.
-
Ігор НовіковФутуролог
-
Олеся Островська-ЛютаКультурна діячка
-
Володимир ВахітовЕкономіст
-
Павло ВржещДизайнер
-
Юлія БезвершенкоВчена
-
Альона МиськоCFO
-
Катерина ТерлецькаПопуляризаторка науки
-
Сергій КошманАнтрополог
-
Сергій МолодідПідприємець
-
Ольга КупецьЕкономістка
Випускник програми Університету сингулярності у Кремнієвій долині. Голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор GIC Ukraine 2017, випускник програми SU Executive Program 2016. Основна область досліджень – перетин поведінкової науки, економіки та оповідання, що лежить в основі його концепції Gamified Transfer of Learning і Dynamic Motivation. Своєю діяльністю Ігор привносить набір підприємницьких і технологічних ідей у діалог про інновації в Україні.
Фото з власного архіву
Олеся є директором культурно-мистецького та музейного комплексу Mystetskyi Arsenal, членом правління «Українського Інституту», «Фонду Східної Європи» та аналітичного центру CEDOS. З 2014 року займалася реформуванням державної сфери культури на посаді першої заступниці профільного Міністра. Олеся є відомою публіцисткою на тему сучасної культури та культурної політики.
Над фотографіями працювали два фотографа: Павєл Змєй та Володимир Шуваєв.
Володимир – професор Київської школи економіки, експерт у галузі економетрики, урбаністики і поведінкової економіки. Вахітов отримав науковий ступінь Ph.D в університеті штата Кентуккі, після чого повернувся до України навчати майбутні покоління економістів. Володимир знає, чому українські виші не встигають за запитами бізнесу, а випускники не готові до “великого плавання”.
Фото з власного архіву
Павло – співзасновник та креативний директор агентства Banda. Роботи агентства отримували нагороди “Каннського лева” і Red Dot Award. Завдяки його команді, Україна отримала сучасний бренд Ukraine Now.
Юлія працює у Національній Академії Наук України та досліджує квантові системи за допомогою математики.️ Вона щиро вірить, що майбутнє країни за наукою, тому займається її реформою.
Альона керує компанією Quadrate 28 Finance і знає, як тримати все під своїм контролем. Для неї шлях до посади фінансового директора почався з мрії, продовжився наполегливою роботою, а підкорився вже у 23 роки.
Вчена й популяризаторка науки, кандидатка фізико-математичих наук у галузі механіки. Катерина проводить чисельні експерименти, моделює неймовірні природні явища, і розповідає про результати просто і зрозуміло. Наука для Катерини – це інструмент отримання нового знання, що іноді може обернутися руйнуванням міфів.
Фото з власного архіву
Сергій — діджитал-антрополог, який з хірургічною точністю озвучує думки громадськості, що раніше лунали лише на кухнях. Щоденно висвітлює складні питання у нескінченному пошуку простих рішень.
Ветеран АТО Сергій Молодід за фахом — інженер-технолог. Він зміг поєднати хобі, життєвий досвід та професійні навички і став співзасновником бренду військового та туристичного спорядження. Понад 10 років займається велоспортом, учасник національної збірної на Іграх Нескорених, представляв Україну на Invictus Games, Toronto 2017.
Фото Катерини Лащикової
Консультантка Світового банку і професорка Київської школи економіки. Вона входить в список найцитованіших економістів України та є визнаним експертом з економіки праці. Питання гендерної рівності розглядає як запоруку зростання національного доходу та конкурентоспроможності країни.
Фото з власного архіву
Організовано
Kyiv School of Economics
Подія організована Kyiv School of Economics, незалежним освітнім закладом, що будує інтелектуальну основу для сильної та незалежної економіки України.
Купуючи Квиток +1, ви не тільки отримуєте нагоду потрапити на подію, а ще й особисто інвестуєте у майбутнього лідера. Квиток +1 надає можливість одному талановитому студенту безкоштовно потрапити на TEDxKSE 2018. Можливо, саме ви допоможете новому реформатору або майбутньому підприємцю зробити перший крок.
Стань учасником події, якої ще не бачив Київ. Це перший TEDx від Kyiv School of Economics, що об’єднує спікерів, яких не знайти на інших подіях. Будь частиною чогось більшого разом з TEDx та Kyiv School of Economics.
Ти талановитий студент і мрієш потрапити на TEDxKSE?
Доведи своє право на участь та отримай квиток за 1 гривню. Решту ціни покриють люди, які інвестують у твоє майбутнє вже сьогодні. Треба лише до 1 жовтня написати коротке есе на тему «Мистецтво маленьких кроків». Серед всіх творів ми оберемо тільки найкращі. Тому не прогав свій шанс приєднатись до впливової спільноти.